انتخاب لباس برای اندام گلابی شکل

 

انتخاب لباس برای اندام گلابی شکل : افراد با اندام گلابی شکل ، پایین تنه درشت، باسن بزرگ و پاها و ران‌های درشتی دارند اما برخلاف آن سینه‌های آن‌ها کوچک، میان تنه‌ای بلند و کمر باریک می‌باشد. اگر شما دارای اندام گلابی باشید قطعا از بالا تنه‌ی خود احساس رضایت می‌کنید اما برای درشتی پایین تنه اندامتان افسوس می‌خورید، و فکر می‌کنید که هیچ‌‌‌ گاه جذاب به نظر نمی‌رسید. خوش‌ بختانه بسیار آسان‌ تر از آن‌چه فکر می‌کنید، اندام گلابی شکل می‌تواند جذاب و زیبا به نظر برسد.

هدف این مطلب از انتخاب لباس برای اندام گلابی شکل راهنمایی درباره‌ی نحوه‌ی پوشش و داشتن آیتم‌های اصلی لباس در کمد اندام گلابی برای بهبود ظاهرتان، ایجاد توازن بین بالا و پایین تنه و جلوه دادن انحناهای ظریف زنانه، برای شما است.

از بین فرم های مختلف فرم بدن گلابی شکل یکی از آن ها است که افرادی که اندام گلابی شکل دارند پایین تنه بزرگتری نسبت به بالا تنه دارند، شاید برایتان پیش آمده که یک لباس فوق العاده زیبا را پشت ویترین مغازه میبینید اما وقتی آن را میپوشید حس میکنید اصلا به شما نمی آید این نشانه بد فرم بودن اندام شما نیست بلکه شما در انتخاب لباس اشتباه کرده اید.با برو تو استایل همراه باشید.

ویژگی اندام گلابی شکل

  • پایین تنه بزرگ
  • بالاتنه کوچک
  • کمر و شانه های باریک
  • هیکل گلابی شکل

انتخاب لباس برای اندام گلابی شکل

بیشتر بخوانید: انتخاب لباس براساس فرم هیکل

سبک لباس پوشیدن خانم هایی با اندام گلابی شکل:

باید طوری انتخاب لباس کنید که شانه ها کمی پهن و وسیع تر دیده شوند و پایین تنه کمتر به چشم بیاید برای این کار بهتر است برای بالاتنه از لباس های طرح دار استفاده کنید، سعی کنید لباس تان یقه دلبری، قایقی و دکلته باشد.

برای انتخاب گشاد یا تنگ بودن لباس باید دقت کنید تا بتوانید توازن را برقرار کنید ولی در کل لباس های خیلی تنگ برای شما مناسب نیستند.

انتخاب لباس برای اندام گلابی شکل

چه لباس هایی برای پایین تنه اندام گلابی شکل مناسب است؟

شلوارهای تنگ و لوله تفنگی را فراموش کنید شما با این فرم اندام بهتر است از شلوارهای گشاد و راسته استفاده کنید زیرا اینگونه شلوارها بزرگ بودن پایین تنه را تا حدی مخفی میکنند. دامن هایی که برای اندام گلابی شکل مناسب اند تا پایین زانو هستند و دامن های بالای زانو اصلا برای این فرم اندام توصیه نمیشود.

انتخاب لباس برای اندام گلابی شکل

چگونه اکسسوری انتخاب کنیم؟

گوشواره های نگین دار و پر زرق و برق برای شما بسیار مناسب هستند زیرا قرار است شما کاری کنید که بیشترین توجه به بالا تنه باشد، گردنبندهای بزرگ هم انتخاب خوبی هستند .

امیدواریم استفاده کافی از این مطلب را برده باشید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *